Pojištění vozidel

Nevíte si rady, jak si vybrat povinné ručení z mnoha nabídek?Kterou pojišťovnu zvolit v případě havarijního pojištění, ať netrvá likvidace pojistné události příliš dlouho?Tak v takovém případě se můžete obrátit s důvěrou na mne.Velmi rád pomohu s výběrem dle Vašich potřeb.Zastupuji několik pojišťoven, nabízím pouze seriózní a férové jednání.

N O V I N K A – úrazové pojištění řidiče a spolucestujících

Vztahuje se nejen na jízdu, ale i nakládání, vykládání nákladu, tankování, vystupování, výměna kola apod.Lze sjednat u jakéhokoliv vozu bez ohledu na výročí povinného ručení.Vhodné pro taxi, autopůjčovny, rodiny, profesionální řidiče(dodávky do 3,5t), minibusy a vozidla převážející zaměstnance apod.Vozidlo nemusí být ani majetkem pojistníka.U 5 sedadlových vozidel od 175,-/ročně/všechna sedadla.Jedinný produkt v ČR.

F L O T I L O V É   P O J I Š T É N Í

Provozujete větší vozový park?Potom je pro Vás optimální variantou, jeho výhodou jsou nízké a přehledné platby pro všechny vozy.Navíc ušetříte.

P O J I Š T Ě N Í   P R O T I   Z T R Á T Ě   H O D N O T  Y   –  G A P

Máte obavu o příliš velký pokles hodnoty Vašeho vozu?Nastane totální škoda a vy obdržíte pouze časovou hodnotu vozidla od pojišťovny.Potom je pro Vás pojištění proti ztrátě hodnoty – GAP.Pojistit lze zcela nové vozidlo popř. až do stáří 6-ti let.