Nano produkty

Pro ochranu povrchů nabízíme nano vosky, nano šampóny, nano pěny a nano pasty, které zvýší odolnost Vašeho vozidla vůči poškození, zajistí lepší vzhled a v případě ošetření skel zvýší i bezpečnost jízdy. Produkty jsou vhodné pro ochranu autoskla, polykarbonátu, auto laků, plastových a lakovaných autodílů, kovových dílů, různých typů textilií, kůže, eko kůže, koženky a dalších materiálů.

D O P R A V N Í   P R O S T Ř E D K Y 

jízdní kolo, motocykly, tříkolky, čtyřkolky, automobily, nákladní vozy ……

Produkty :

NanoShine Protect –  Přípravek vytváří na ošetřeném povrchu ultra tenkou vysoce hydrofobní nano vrstvu, která chrání materiál před vnějšími nepříznivými vlivy jako jsou např. déšť, hmyz, ptačí trus nebo námraza. Nátěr vytváří vysoce vodoudpudivý efekt, který za jízdy odvádí vodu z výhledu řidiče tzn. lotosový – perličkový efekt.Funkce tekutých stěračů.Objem 500 ml.Cena 244 Kč.

Impregnační nanoset – ošetřený materiál(karoserie,skla,světlomety apod.)chrání před vnějšími vlivy a tím šetří čas včetně nákladů na běžnou údržbu.Vydatnost až na 10m2.Cena 444 Kč.

Cocpitový čistič NANO Pure – myje,čistí,regeneruje a impregnuje vnitřní části automobilů.Objem 500 ml.Cena 255 Kč.

NanoShampon –  je extra silný čistící přípravek na bázi nano částic, který v jednom kroku čistí, renovuje a obnovuje vzhled povrchu.Objem 500 ml.Cena 188 Kč.

Nano Fresh – je přípravek pro neutralizaci pachů s dezinfekčním účinkem. Po rozložení pachu nastupuje příjemná stabilní vůně, která dlouhodobě navozuje pocit čistého prostředí.Objem 500 ml.Cena 303 Kč.

V nabídce je mnoho další přípravků pro potřeby motoristů.

Odběrateli jsou autobazary, autosalony, motosalony, autoservisy a také běžní motoristé, kteří s těmito přípravky jsou spokojeni.

V případě Vašeho vážného zájmu o konzultaci mne ihned kontaktujte.